Is het chippen en vaccineren van honden verplicht?

Vanaf 1 april 2013 is het chippen van honden verplicht. Dit betekent dat honden (geboren vanaf deze datum) moeten worden gechipt binnen zeven weken na de geboorte. De registratie van deze chip (bij één van de door de overheid daarvoor aangewezen databanken) moet plaatsvinden binnen acht weken na de geboorte van de hond. Deze verplichtingen zijn opgenomen in artikel 7 van het Besluit identificatie en registratie van dieren.

Lees verder door in te loggen

Om te kunnen reageren op een bericht dient u ingelogd te zijn.