Op woensdagavond 11 maart 2026 van 19:30 uur tot 21.00 uur organiseert het Cluster Gezelschapsdieren van de KNMvD een webinar over de oprichting van een nieuwe vereniging voor gezelschapsdierenartsen en de Federatie KNMVD.
Dit najaar maakten Vedias, NVFD, CPD en de KNMvD bekend dat zij de handen ineenslaan in de Federatie KNMVD. Dit is het resultaat van anderhalf jaar intensief overleg naar aanleiding van de aanbevelingen uit de rapporten van Berenschot en SEO, en het visiedocument Vet Voor Elkaar. Binnenkort komt er dus één federatie die alle beroepsverenigingen in de veterinaire sector verenigt, van zowel dierenartsen als paraveterinairen en dierfysiotherapeuten.
De Federatie KNMVD gaat zich richten op gezamenlijke belangenbehartiging, versterkte samenwerking en kwaliteitsborging via herregistratie, educatie en standaarden.
De oprichting van de federatie heeft betekent dat Cluster Gezelschapsdieren van de KNMvD een transformatie zal doormaken. We zijn ons ervan bewust dat er op dit moment veel vragen leven onder gezelschapsdierenartsen, vooral over hoe de toekomstige vertegenwoordiging eruit zal zien en wat er de komende tijd gaat veranderen. Daarom organiseert het Cluster Gezelschapsdieren een speciale online bijeenkomst voor alle gezelschapsdierenartsen, ook voor dierenartsen die nu nog niet lid zijn.
De toekomstige vereniging
In dit webinar op 11 maart 2026 van 19.30 uur tot 21.00 uur praten we je bij over het federatie-proces tot nu toe plus de plannen voor de aankomende maanden, en gaan we het hebben over de toekomstige vereniging en vertegenwoordiging.
Deelname is open en gratis voor alle gezelschapsdierenartsen (zowel KNMvD-leden als niet-leden mogen aansluiten).
Deelname
Na inschrijving via het formulier ontvang je (op het opgegeven e-mailadres) de link naar het webinar voorafgaand aan 11 maart.