BVL biedt u een workshop afgestemd op de wensen van uw praktijk met één op één begeleiding. In-house laboratoriumonderzoek is een toegevoegde waarde binnen uw praktijk. Bacteriologie, parasitologie, hematologie, maar ook het kleuren en beoordelen van preparaten zijn elementen die bijdragen tot snellere uitslagen wat een extra service is voor de klanten. Wordt er binnen […]
BVL biedt u een workshop afgestemd op de wensen van uw praktijk met één op één begeleiding.
In-house laboratoriumonderzoek is een toegevoegde waarde binnen uw praktijk. Bacteriologie, parasitologie, hematologie, maar ook het kleuren en beoordelen van preparaten zijn elementen die bijdragen tot snellere uitslagen wat een extra service is voor de klanten. Wordt er binnen uw praktijk dit soort onderzoek opgestart of reeds gedaan, en kunt u hierbij wat extra ondersteuning gebruiken, dan is dit aanbod voor u bestemd.
Workshop om uw laboratorium te helpen opstarten, verbeteren, versnellen, of zelfs uw nieuwe medewerkers/laboranten op te leiden.
Het inrichten van deze workshops gebeurt in de volgende stappen:
De workshop zal dan bestaan uit:
Aan de hand van uw specifieke leerdoelstellingen maken we een programma dat past bij de wensen van uw praktijk.
De kosten van een workshop bedragen €127,31 per uur voor de eerste persoon. Voor een eventueel 2e of 3e kandidaat zal €67.28 per uur berekend worden.
De prijs is inclusief koffie/ thee, lunch en materialen voor uitvoeren van alle testen. Het aantal uren dat de cursisten hier zijn worden daadwerkelijk in rekening gebracht.
Er is geen vast datum voor een workshop. Deze zal ingepland worden in overleg met de betreffende praktijk. De workshops zijn het hele jaar door beschikbaar.
Brabants Veterinair Laboratorium te Diessen. Brabants Veterinair Laboratorium, Beekseweg 11a, 5087 KA Diessen 0135047761
Voor meer informatie of een concreet voorstel kunt u contact opnemen via info@bvlab.nl.